BIOKAP NUTRICOLOR zesvětlující krém
BIOKAP NUTRICOLOR zesvětlující krém
KRÉM NA ZESVĚTLENÍ VLASŮ BEZ AMONIAKU

BIOKAP NUTRICOLOR zesvětlující krém

Přirozené zesvětlení vlasů

Balení: 140 ml
Doporučená cena: 12.50 €

BioKap Nutricolor zesvětlující krém má šetrné složení bez parafenylendiaminu, ideální pro přirozené zesvětlení vlasů o dva tóny, nebo pro dosažení krásných melírů. Jeho exkluzivní složení na bázi rostlinných složek a vysoké kožní snášenlivosti vlasy vyživuje a obnovuje. Obsahuje komplex TRICOREPAIR na bázi rýžových proteinů, derivátu vrby a lipofilních ovocných kyselin. Zesvětlovač je obohacený o organicky pěstovaný arganový olej, který vlasy vyživuje a dodává jim jemnost a lesk.

KDY SE POUŽÍVÁ

Pro přirozené zesvětlení vlasů až o dva tóny nebo pro melír.

JAK SE POUŽÍVÁ

Používání barvy na vlasy BioKap Nutricolor je jednoduché: vložte lahvičku Nutrifix do otvoru označeného křížovým šrafováním na zadní straně obalu. Poté postupujte smícháním obsahu tuby a pak dále podle pokynů v příbalovém letáku.

Pro zesvětlení celých vlasů: naneste a nechte působit 30 minut.
Pro získání melíru: Aplikujte na malé pramínky pomocí aplikátoru a zabalte do hliníkové fólie a nechte působit 30 minut.

CO OBSAHUJE

Komplex TRICOREPAIR na bázi rýžových proteinů s restrukturalizačním účinkem, derivát vrby s ochranným účinkem na barvu a lipofilní ovocné kyseliny, které pečují o pokožku hlavy během aplikace barvy. Arganový olej s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin a vitaminu E chrání, restrukturalizuje a dodává křehkým a lámavým vlasům lesk.

POZNÁMKY

Bez amoniaku, bez resorcinolu, bez parabenů, bez barviv, bez parfemace a bez parafenylendiaminu. Testováno na nikl a dermatologicky testováno.
Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny na obalu. Vždy proveďte test citlivosti 48 hodin před každou aplikací.

Návod: JAK APLIKOVAT BARVIVO BIOKAP NUTRICOLOUR

Zjistěte, jak aplikovat BioKap Nutricolor barvu na vlasy v několika jednoduchých krocích.

Barvy BioKap Nutricolor zajišťují dlouhotrvající přirozené a zářivé barvy s dokonalým krytím šedivých vlasů.

Jsou vhodné i pro tu nejjemnější pokožku. Obohacené o arganový olej z ekologického zemědělství a Tricorepair komplex, neobsahují amoniak, jsou bez parabenů, testovány na nikl a dermatologicky testovány.