BIOKAP NUTRICOLOR
BIOKAP NUTRICOLOR
BARVA BEZ AMONIAKU, RESORCINU A PARABENŮ

BIOKAP NUTRICOLOR

Teplé, světlé a přirozené barvy

Balení: 140 ml
Doporučená cena: 13 €

Biokap Nutricolor je vzácným spojencem pro barvené a krásné vlasy. Jeho exkluzivní složení na bázi rostlinných složek a vysoké snášenlivosti pokožkou vlasy vyživuje a regeneruje a zároveň je barví a dokonale kryje šediny.
S komplexem TRICOREPAIR na bázi rýžových proteinů, derivátu vrby a lipofilních ovocných kyselin. Obohacený o organicky pěstovaný arganový olej vlasy vyživuje a dodává jim jemnost a lesk.

KDY SE POUŽÍVÁ

Pro dokonalé zakrytí šedin již od první aplikace a pro dlouhotrvající barvení.

JAK SE POUŽÍVÁ

Používání barvy na vlasy Biokap Nutricolor je praktické: jednoduše vložte lahvičku Nutrifix do otvoru označeného křížovým šrafováním na zadní straně obalu a nasaďte jednorázovou ochrannou pláštěnku obsaženou uvnitř balení. Poté postupujte smícháním obsahu tuby s barvou a podle pokynů v návodu k použití.

Odstíny vybírejte podle množství bílých vlasů, přičemž se řiďte pokyny uvedenými na obalu.

CO OBSAHUJE

Komplex TRICOREPAIR na bázi rýžových proteinů s restrukturalizačním účinkem, derivátu vrby s ochranným účinkem na barvu a lipofilních ovocných kyselin, které pečují o pokožku hlavy během aplikace barvy.
Arganový olej s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin a vitaminu E chrání, restrukturalizuje a dodává lesk křehkým a lámavým vlasům. Obsahuje arganový, sójový, rýžový a ovesný olej, Lactosafe® (lipofilní ovocné kyseliny se zklidňujícím účinkem na pokožku) a extrakt z vrby.

POZNÁMKY

22 odstínů.

Bez amoniaku, resorcinolu a parabenů. Testováno na nikl. Dermatologicky testováno.
Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny na obalu. Vždy proveďte test citlivosti 48 hodin před každou aplikací.

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA JE K DISPOZICI V TĚCHTO ODSTÍNECH

Návod: JAK POUŽÍT BIOKAP NUTRICOLOR TINT

Zjistěte, jak aplikovat BioKap Nutricolor barvu na vlasy v několika jednoduchých krocích.

Barvy BioKap Nutricolor z řady Bios zajišťují dlouhotrvající přirozené a zářivé barvy s dokonalým krytím šedivých vlasů.

Jsou vhodné i pro tu nejjemnější pokožku. Obohacené o arganový olej z ekologického zemědělství a Tricorepair® Complex, neobsahují amoniak, jsou bez parabenů, testovány na nikl a dermatologicky testovány.