BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID
BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID
BARVA NA VLASY POUZE 10 MINUT

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO RAPID

Teplé, jasné a přirozené barvy za 10 minut

Balení: 135 ml
Doporučená cena: 13 €

V 16 zářivých odstínech!

Složení bez parafenylendiaminu.

Barva BioKap Nutricolor Delicato Rapid je určena pro ty, kteří mají k dispozici omezený čas, a umožňuje nabarvit i bílé vlasy rychleji než jiné barvy. Společnost Bios Line má patent, který fixuje barvu a zkracuje dobu aplikace na pouhých 10 minut.
Výsledek je dokonalý: krytí je rovnoměrné a barva zářivá a teplá!

Stejně jako celá řada BioKap Nutricolor i barva na vlasy BioKap Delicato Rapid těží z přírodních složek, které o vlasy pečují: organického arganového oleje, který dodává vlasům hydrataci a výživu, a exkluzivního vyživujícího a ochranného komplexu Tricorepair, který má ochranné, restrukturalizační a regenerační účinky. Barvy BioKap Nutricolor Delicato Rapid neobsahují amoniak, resorcinol, parabeny, parafenylendiamin a parfémy, jsou vhodné i pro osoby se zvlášť citlivou pokožkou a díky pečlivému složení také pro vegany.

V balení je vše, co potřebujete: Ochranný krém, který zabrání nechtěnému zabarvení pokožky u linie vlasů, barvicí krém, který nestéká (není potřeba čepice), pláštěnka a jednorázové rukavice pro profesionální aplikaci, šampon pro umytí vlasů a obnovení jejich optimálního pH. Nakonec je v zadní části pouzdra otvor, do kterého se vkládá lahvička, tak aby se při aplikaci neušpinila pracovní deska.

KDY JE POUŽÍVAT

Pro dokonalé krytí šedin během pouhých 10 minut a dlouhotrvající barvu.

JAK SE POUŽÍVAJÍ

Barvy na vlasy Biokap Nutricolor Delicato Rapid se snadno používají: jednoduše vložte lahvičku Nutrifix do otvoru označeného křížovým šrafováním na zadní straně pouzdra a nasaďte jednorázovou ochrannou pláštěnku obsaženou uvnitř balení. Poté pokračujte smícháním obsahu tuby s barvou přímo do lahvičky, která, vybavená tryskou, umožňuje přímou aplikaci na vlasy. Nechte působit po dobu 10 minut, jak je uvedeno v příbalovém letáku. Barva je krémová a nestéká.

Odstíny vybírejte podle množství bílých vlasů, přičemž se řiďte pokyny na obalu. Nemíchejte barvy s různou dobou aplikace. Nepřekračujte dobu aplikace.

CO OBSAHUJE

Komplex Tricorepair na bázi rýžových proteinů s restrukturalizačním účinkem, derivátu vrby s ochranným účinkem na barvu a lipofilních ovocných kyselin, které pečují o pokožku hlavy během aplikace barvy. Organický arganový olej s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin a vitaminu E chrání, restrukturalizuje a dodává křehkým a lámavým vlasům lesk.

POZNÁMKY

16 odstínů.
Bez amoniaku, resorcinolu, parabenů a parafenylendiaminu*. Bez parfemace. Testováno na nikl. Dermatologicky testováno.

*Před použitím si prosím pečlivě přečtěte návod na obalu. Vždy proveďte test citlivosti 48 hodin před každou aplikací. Nepřítomnost těchto látek nevylučuje riziko alergických reakcí.

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA DELICATO RAPID JE K DISPOZICI V TĚCHTO ODSTÍNECH

Návod: JAK POUŽÍT BIOKAP NUTRICOLOR

Zjistěte, jak aplikovat BioKap Nutricolor barvu na vlasy v několika jednoduchých krocích.

Barvy BioKap Nutricolor zajišťují dlouhotrvající přirozené a zářivé barvy s dokonalým krytím šedivých vlasů.

Jsou vhodné i pro tu nejjemnější pokožku. Obohacené o arganový olej z ekologického zemědělství a Tricorepair komplex, neobsahují amoniak, jsou bez parabenů, testovány na nikl a dermatologicky testovány.