BiosLine
Biokap
BioKap - Anticaduta BioKap - Bellezza BioKap - Nutricolor

Přírodní složky - BIOKAP®

BIOKAP® je linie vlasových produktů inspirovaná bohatstvím světa přírody.

ALOE VERA

Aloe vera patří do čeledi liliovitých, která roste v tropických a subtropických oblastech. Aloe vera dokáže žít bez vody. Jednou z hlavních účinných látek je polysacharid acemanany. Tato substance při vnitřním užití aktivuje imunitní systém, chrání buněčné membrány a působí antibakteriálně, antivirální a antimykoticky. Kromě toho aloe obsahuje vápník, hořčík, zinek, selen, vitaminy, aminokyseliny. Aloe vera celkově obsahuje více než 200 farmakologicky výzamných látek.

Aloe vera BioKap

Účinky Aloe vera - Vnitřní

Aloe vera je dobré užívat vnitřně, tehdy má nejlepší účinky. Aloe vera má detoxikační účinky, podporuje činnost jater, pomáhá při zácpě, snižuje hladinu cukru v krvi, cholesterolu, zažívacích a střevních potížích, astmatu, artitíde, cukrovce, obezitě, posiluje imunitu.


Účinky Aloe vera - Vnější

Aloe vera má antibakteriální a antivirové, protizánětlivé účinky, odstraňuje celuitídu, lupénku, kožní onemocnění, ekzémy, pomáhá při léčbě popálenin, odřenin, řezných ran. Výborné účinky má i na poškozené vlasy.


Výrobky BIOKAP®, ktéré obsahují ALOE VERA
Výživný a obnovujíci šampon s fytokeratinem
Výživná a obnovující maska s fytokeratinem

FYTOKERATIN

Fytokeratin je rostlinný keratin získávaný z rýže. Náš vlas dokáže přijmout tento přírodní keratin mnohem rychleji než uměle vytvořený keratin, právě proto přípravky obsahující "FYTOKERATIN" jsou velmi účinné.

Fytokeratin BioKap

Výrobky BIOKAP®, které obsahují FYTOKERATIN
Výživný a obnovující šampon s fytokeratinem
Výživná a obnovující maska s fytokeratinem
Dvojfázový restrukturalizační olej

OLEJ ZE SLADKÝCH MANDLÍ

Mandla je semeno mandle, zpravidla mandle obecné, stromu z čeledi růžovitých. Olej ze sladkých mandlí se vyznačuje vysokým podílem bioaktývnych látek. Obsahuje vysoký obsah vitamínu A, E, nenasycené mastné kyseliny, vápník a hořčík. Mandlový olej se rychle vstřebává, nezanechává pocit mastné pokožky, ani neucpává póry. Mandlový olej je prevencí při tvorbě vrásek, má vysoké hydratační vlastnosti. Zábaly z mandlového oleje jsou vynikající na poškozené a suché vlasy - hydratuje a vyživuje vlasy, dodává jim nádherný lesk.

Mandle BioKap

Výrobky BIOKAP®, které obsahují OLEJ ZE SLADKÝCH MANDLÍ
Dvojfázový restrukturalizační olej
Šampon na časté použití

ČAJOVNÍKOVÝ STROM MELALEUCA ALTERNIFOLIA

Je to rostlina příbuzná blahovičníku (eukalyptu) a patří do čeledi myrtovitých. Jeho specifická vůně připomíná směs eukalyptu, myrhy, muškátového ořechu a kafru. Zázračné účinky: Má silné antibakteriální účinky a antiseptické účinky, pomáhá při různých zánětech a infekcích. Zubní lékaři ho doporučují při ústní hygieně, po chirurgických zákrocích v ústní dutině, při zánětech dásní a aftech. Při bolestech v krku se používá jako klokadlo zředěné spolu s vodou. Vhodný je i na popraskanou pokožku.

Čajovníkový strom

Výrobky BIOKAP®, které obsahují olej z Čajovníkového stromu Melaleuca alternifolia
Dvojfázový restrukturalizační olej
Šampon na mastné vlasy
Šampón proti lupům
Sérum na mastné vlasy / proti lupům
Šampón na časté použití
Posilující šampon proti vypadávání vlasů

SAW PALMETTO

Saw palmetto je malá, keřovitá palma s nachovými plody. Extrakt z plodů saw palmetto je bohatý na fytosteroly a mastné kyseliny. Je účinný u pacientů s prostatických obtíží, včetně častého močení v noci a při léčbě vypadávání vlasů u žen iu mužů.

Saw palmetto BioKap

Výrobky BIOKAP®, které obsahují extrakt Saw palmetto
Posilující šampon proti vypadávaní vlasů
Posilující ampulky proti vypadávání vlasů
Posilující sérum proti vypadávání vlasů

DÝŇOVÁ SEMÍNKA

Dýňová semínka mají na organismus pozitivní účinky. Chrání buňky před působením volných radikálů, detoxikují organismus, snižují krevní tlak, snižují cholesterol, pročišťují ledviny a močové cesty, zlepšují trávení, zlepšují náladu. Dýňová semínka obsahují cucurbitacein, látky, které brání v transformaci hormonu testosteron do formy dihydrotestosteron (DHT). DHT způsobuje, že buňky prostaty rostou a tím se neustále zvětšuje. Dýňová semínka jsou bohaté na zinek, fosfor, mangan, hořčík, vápník, železo, měď, vitamíny A, B, D, E, na aminokyseliny a omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny.

Dýňová semínka BioKap

Výrobky BIOKAP®, které obsahují extrakt z Dýňových semínek
Posilujíci šampon proti vypadávaniu vlasů
Posilující ampulky proti vypadávání vlasů
Posilující sérum proti vypadávání vlasů
Výživový doplněk stravy proti vypadávání vlasů - pro muže