Jak aplikovat barvu

Zjistěte, jak aplikovat BioKap Nutricolor barvu na vlasy v několika jednoduchých krocích.

PODÍVEJTE SE NA NÁVOD

Barvy BioKap Nutricolor zajišťují dlouhotrvající přirozené a zářivé barvy s dokonalým krytím šedivých vlasů.

Jsou vhodné i pro tu nejjemnější pokožku. Obohacené o arganový olej z ekologického zemědělství a Tricorepair komplex, neobsahují amoniak, jsou bez parabenů, testovány na nikl a dermatologicky testovány.

1

Jemně vykartáčujte suché vlasy, abyste odstranili všechny zbytky laků a fixátorů. Zatlačením na předřez uvedený v balení vložte lahvičku Nutrifix a nalijte obsah tuby do lahvičky Nutrifix.

2

Pevně ​​našroubujte plastovou trysku aplikátoru zpět a důkladně protřepejte, dokud nevznikne homogenní směs.

3

Odlomte špičku tuby a po nasazení rukavic a ochranného pláště ihned pokračujte v aplikaci. Neskladujte směs v uzavřené láhvi, abyste předešli riziku prasknutí láhve a rozlití produktu. Získanou barvicí směs lze použít pro jednu aplikaci.

4

Část získané směsi naneste na kořínky suchých vlasů, jemně vmasírujte a nechte asi 20 minut působit; poté naneste zbytek směsi na celé vlasy.

5

Lehce masírujte a pročesávejte hřebenem se středními zuby, aby se barva rozprostřela po celé délce vlasů; nechte působit asi 15 minut.

6

Po uplynutí doby přidejte malé množství teplé vody a jemně masírujte, počkejte ještě několik okamžiků a poté důkladně opláchněte, dokud nebude voda čistá.

7

Naneste obsah sáčku s kondicionérem After Tint a vmasírujte jej, dokud nebude rovnoměrně rozprostřen.

8

Pečlivě opláchněte; tím se odstraní veškeré zbytky barviva, které na kůži zůstalo.

1. PŘED POUŽITÍM BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO A BIOKAP DELICATO+ BARVIVO DOPORUČUJEME NANÁŠET OCHRANNÝ KRÉM NA POKOŽKU PŘILÉHAJÍCÍ K VLASOVÉ LINII (OBLIČEJ, KRK, UŠI), ABY STE ZABRÁNILI ZBARVENÍ KŮŽE.

2. ŽÁDNÝ ZBYTEK BARVY NESMÍ BÝT PO POUŽITI UCHOVÁVÁN.

DŮLEŽITÉ
A. Pokud jsou vaše vlasy z méně než 50 % bílé: Abyste si barvu udrželi, aplikujte odstín podobný vašemu.
B. Pokud máte více než 50 % bílých vlasů: k dosažení své barvy aplikujte tmavší odstín.