Biokap Bellezza Bio

Certifikovaná organická a ekologicky udržitelná řada pro krásné vlasy.

Přirozenost a účinnost řady Biokap Bellezza, což v italštině znamená krása, činí další krok směrem k přírodě a vyváženému ekosystému, který přírodu chrání. Ideální je pro ty, kteří preferují produkty organického BIO původu.

Šampon a kondicionér BioKap Bellezza BIO jsou veganské receptury s více než
97 % složek přírodního původu, z toho vysoké procento pochází z ekologického zemědělství.
Jsou certifikovány podle specifikace Cosmos Organic od Ecocert Greenlife, nejvýznamnějšího certifikačního orgánu na světě.

Šampony navržené pro denní použití mají rychle biologicky odbouratelné čisticí základy. Vůně jsou získávány výhradně z přírodních a certifikovaných esenciálních olejů.

Všechny produkty jsou vyvinuté podle nejmodernějších ekologických standardů, aby byla zaručena bezpečnost, výsledky a snadné použití. Neobsahují PEG, silikony, parabeny, SLES ani syntetické parfemace. Navíc jsou testovány na nikl a dermatologicky testovány.

BioKap BIO záruky

COSMOS ORGANIC
certifikováno Ecocert Greenlife podle specifikace COSMOS

VEGAN FORMULA
bez živočišných derivátů

NEOBSAHUJE
parabeny, parafín, peg, minerální oleje, silikony, ogm, sls, sles, dea, uvolňovače formaldehydu

Nikl a dermatologicky testováno
(nikl < 0,0001 %)

Ekologicky udržitelné i balení

Biokap Bellezza BIO je zelený i v obalech vyrobených podle ekologicky odpovědných norem: obaly ze 100% recyklovaného PET; PE tuby a etikety rostlinného původu z cukrové třtiny; 100% recyklovatelné papírové obaly FSC z kontrolovaných plodin.

Značka FSC® označuje produkty, ve kterých suroviny obsahující dřevo pocházejí z lesů obhospodařovaných správně a zodpovědně podle přísných ekologických, sociálních a ekonomických norem.

I’m green: PE na etiketě a tubě pochází z cukrové třtiny pěstované v Brazílii, v kontrolovaných oblastech, daleko od amazonského pralesa. Tato surovina má příznivý dopad na životní prostředí, protože pomáhá snižovat emise skleníkových plynů.

BioKap BIO miluje vaše vlasy a přírodu.